Výuka

Individuální výuka angličtiny Opava, Krnov, Bruntál

Individuální výuka je vhodná pro ty studenty (malé i velké), kteří potřebují přizpůsobit čas, tempo a intenzitu výuky svým dosavadním znalostem. Tuto formu výuky často volí zaměstnanci a studenti, jejichž časové vytížení (např. služební cesty), různé úrovně studentů ve skupině, obecná témata většiny kurzů nebo příprava se na specializované zkoušky  jim neumožní navštěvovat pravidelné skupinové kurzy. Tito studenti potřebují individuální přístup a plán, lektoři mají v rámci individuální výuky možnost hodiny přizpůsobit potřebám daného studenta, nikdo nebude studenta zdržovat či naopak student se vyhne nepříjemným pocitům vůči ostatním, že ostatní zdržuje. Individuální hodiny jsou obvykle dražší než skupinové kurzy, nicméně efektivita individuálky je mnohem vyšší.

Pro ty z vás, kteří nemohou docházet na pravidelná osobní setkání, existuje možnost výuky online přes různé platformy online výuce angličtiny uzpůsobené (Skype, Zoom, Hangout).

Mám zájem o individuální výuku - Kontaktujte mne

Firemní výuka angličtiny Opava, Krnov, Bruntál

English is for business, French is for pleasure

Volně přeloženo – angličtina je jazykem obchodu, francouzština jazykem pro radost.

Angličtina je již mnoho let světovým jazykem číslo 1 vědy a techniky, mezinárodního obchodu, diplomacie, kultury a umění. Pokud chce jakákoliv firma uspět v evropském či světovém měřítku, byla by sama proti sobě, kdyby neinvestovala do svých zaměstnanců a jejich znalosti angličtiny. Jak vám v rámci firemní angličtiny mohu pomoci a na co se zaměřuji?

  • výuka všeobecné i obchodní angličtiny již od úplných začátečníků
  • specializované kurzy ‘Office English’ (např. telefonování, obchodní korespondence)
  • soft skills (schůzky, vyjednávání, prezentace, obchodní cesty)
  • mezinárodní obchodní zkoušky, nastavení jazykových kurzů, metodická poradna
  • pobytové intenzivní kurzy angličtiny v České republice nebo Spojeném království
  • délka a intenzita podle potřeb klienta
  • osvěžovací kurzy pro pokročilejší studenty
Máme zájem o firemní výuku angličtiny - Kontaktujte mne

Cambridge English Assessment

Zkoušky Cambridge English Assessment jsou mezinárodně uznávané zkoušky z anglického jazyka. Jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí nebo potřebují prokázat své dovednosti v anglickém jazyce ve školním, akademickém nebo pracovním prostředí. Zkoušky se dělí do několik kategorií a to podle věku a pracovního zaměření:

Cambridge English Qualification for Schools

Tato kategorie zahrnuje zkoušky z angličtiny pro děti mladšího školního věku (zkoušky Young Learners) vhodné pro žáky od 4. do 8. tříd;  a zkoušky pro děti vyššího školního věku (zkoušky for Schools) hodící se pro žáky 8. a 9. tříd a středních škol.

Otestujte svou angličtinu ať zjistíte, na kterou zkoušku se můžete Vy nebo Vaše dítě připravovat: test Young Learners a test for Schools.

General and Higher Education

Do této kategorie patří zkoušky z všeobecné angličtiny vhodné pro starší mládež a dospělé studenty, kteří potřebují oficiálně prokázat svou znalost angličtiny na školách, univerzitách nebo v pracovním prostředí. Nejznámější je zkouška Cambridge English First (známá pod názvem FCE). Otestujte svou angličtinu ať zjistíte, na kterou zkoušku se můžete připravovat: test

Cambridge English Qualifications for Business

Zkoušky z obchodní angličtiny pomohou zaměstnancům rozvinout anglické jazykové komunikační dovednosti a tak úspěšně pracovat v mezinárodním prostředí. Zkoušky se nabízí ve třech úrovních. Otestujte svou angličtinu, ať zjistíte, na kterou zkoušku se můžete připravovat: test

Chci zkoušku Cambridge English Assessment - Kontaktujte mne

Napište mi

Nejrychlejší způsob, jak mne kontaktovat. Ozvu se vám!

Odesílání

© 2020 Petra Schneidrová | Facebook | Instagram

Log in with your credentials

Forgot your details?