Reference

Lekce angličtiny s Petrou jsou skvělé hlavně proto, že jsou každá jiná. Peťa je nejen vždy perfektně připravená, ale hlavně má skvělý přehled o tom, co se děje ve světě, co je zrovna in a o čem se mluví. I díky tomu jsou hodiny zábavné a vždycky se dozvím něco víc, než jen nová slovíčka. Lekce angličtiny jsou jako malé výlety do New Yorku nebo do Londýna.

Adéla Reznerová
Manager VIP Consulting Office, Partners Opava

Petra pracovala pro naši jazykovou školu, SUL Language Schools, v roce 2016 jako lektorka intenzivních jazykových kurzů a po dobu 8 týdnů v létě 2017 jako ředitelka studií (Director of Studies) a ředitelka kurzu (Course Director) těchto jazykových kurzů. Jako akademický manažer SUL Language Schools jsem byl ohromen její pracovní etikou, pozorností k detailům a pracovní atmosférou, kterou se spolupracujícími učiteli vytvořila. Na prvním 2 týdenním kurzu měla Petra na starost 14 učitelů, pro většinu z těchto učitelů to byla první učitelská zkušenost. Petra dohlížela na jejich plány výuky, chodila na hospitace, poskytovala konstruktivní zpětnou vazbu a podporovala týmovou výuku. Výsledkem těchto Petřiných organizačních a akademických dovedností byl extrémně dobře organizovaný a efektivní výukový tým, který za léto odučil 200 francouzských teenagerů. (překlad z angličtiny)

Joseph Greenwood
Academic Manager, SUL Language Schools, UK

Do angličtiny jsem se přihlásila poté, co mi o ní vyprávěly kolegyně z práce. Potřebovala jsem především konverzaci (koho by taky bavila gramatika :-). Náplně hodiny byly založené na volné konverzaci, vše probíhalo pohodově, v přátelské atmosféře. Petra vždy byla na hodiny skvěle připravena, témata byla velmi zajímavá, navíc její angličtina je moc krásná. Doporučuji všem.

Lenka Olšanská

Napište mi

Nejrychlejší způsob, jak mne kontaktovat. Ozvu se vám!

Odesílání

© 2020 Petra Schneidrová | Facebook | Instagram

Log in with your credentials

Forgot your details?